NABBI Novi S taburetka (2 ks) dub sonoma
31.00 €
Do obchodu
Pohodlné a praktické sedenie Vám zabezpečí taburetka (2 ks) NOVI S. Taburetky sú vhodné na zariadenie chát alebo penziónov, pretože sa s nimi... Celý popis
Popis
Pohodlné a praktické sedenie Vám zabezpečí taburetka (2 ks) NOVI S. Taburetky sú vhodné na zariadenie chát alebo penziónov, pretože sa s nimi jednoducho manipuluje a vďaka svojej veľkosti a váhe sa ľahko presúvajú. Svoje uplatnenie tiež nájdu aj v domácnosti, ako doplnkové sedenie pre…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 33.6 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 11.3 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 33.6 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 11.5 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Novi S |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | bez operadla |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |