NABBI Nora rozkladacia pohovka hnedá / vzor
264.00 €
Do obchodu
Ak hľadáte jednoduchú, modernú a zároveň praktickú pohovku, ktorá bude nie len ozdobou Vašej obývačky, detskej či študentskej izby, ale bude plniť aj funkčnú... Celý popis
Popis
Ak hľadáte jednoduchú, modernú a zároveň praktickú pohovku, ktorá bude nie len ozdobou Vašej obývačky, detskej či študentskej izby, ale bude plniť aj funkčnú stránku, pohovka NORA je pre Vás tá správna voľba. Jednoduchý a praktický dizajn je doplnený a oživený dvoma opierkovými vankúšmi, ktoré…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 55 kg |
| VÝŠKA | 62 cm |
| ŠÍRKA | 132 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 53 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.688 m3 |
| VÝŠKA 2 | 65 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nora |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 62 - 65 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 67 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 31 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 110 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 210 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 110 x 210 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá / vzor |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Alova 67 / Lima 67 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá / vzor |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |