NABBI Neville taburetka svetlosivá
113.00 €
Do obchodu
Taburetka NEVILLE je stelesnenie praktickosti a dizajnu. Jej tvar pripomínajúci kocku sa hodí ako doplnok do každej miestnosti, ako príručný stolík, podnožka... Celý popis
Popis
Taburetka NEVILLE je stelesnenie praktickosti a dizajnu. Jej tvar pripomínajúci kocku sa hodí ako doplnok do každej miestnosti, ako príručný stolík, podnožka pod nohy či ako extra plocha na sedenie. Medzi charakteristické vlastnosti taburetky patrí jednoduchý no štýlový dizajn a pohodlnosť.…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 10 kg |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 12 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.0911 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Neville |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 80 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Monolith 84 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá |
| MATERIÁL | látka |