NABBI Nedim WS HD kancelárska stolička s podrúčkami svetlohnedá / sivá / biela
162.00 €
Do obchodu
Kancelárska stolička s podrúčkami NEDIM WS HD predstavuje nový rad kvalitných ergonomických kancelárskych stoličiek. Je vhodné ju umiestniť či už do... Celý popis
Popis
Kancelárska stolička s podrúčkami NEDIM WS HD predstavuje nový rad kvalitných ergonomických kancelárskych stoličiek. Je vhodné ju umiestniť či už do kancelárií, domácich pracovní či študentských izieb. Jej hlavné prednosti sú malé rozmery, množstvo funkcií a ergonomické profily, ktoré zabezpečia…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 110.5 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 19 kg |
| VÝŠKA 2 | 130.5 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.14 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nedim WS HD |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 110,5 - 130,5 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43,5 |
| HĹBKA SEDADLA 2 (CM) | 48,5 |
| HĹBKA SEDADLA OD - DO (CM) | 43,5 - 48,5 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 54 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 42 - 54 |
| VÝŠKA PODRÚČIEK (CM) | 20 |
| VÝŠKA PODRÚČIEK 2 (CM) | 27,5 |
| VÝŠKA PODRÚČIEK OD - DO (CM) | 20 - 27,5 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlohnedá / sivá / biela |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Magic Velvet 06 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / sieťovina / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | polyester |
| VÝHODY PRODUKTU | mechanizmus Synchro Plus SP2, podrúčky R10 |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | áno |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 60000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlohnedá / sivá / biela |
| MATERIÁL | látka / sieťovina / plast |