NABBI Nasto konferenčný stolík orech burgundia / betón
284.00 €
Do obchodu
Moderný, stabilný konferenčný stolík NASTO pozostáva z kvalitnej, laminovanej drevotriesky v modernom, obľúbenom a v dnešnej dobe veľmi vyhľadávanom prevedení... Celý popis
Popis
Moderný, stabilný konferenčný stolík NASTO pozostáva z kvalitnej, laminovanej drevotriesky v modernom, obľúbenom a v dnešnej dobe veľmi vyhľadávanom prevedení orech burgundia / betón. Hrúbka vrchnej dosky je 1,8 cm. Stabilná kovová konštrukcia stola je lakovaná čiernou práškovou farbou, ktorá sa…
Parametre
| HĹBKA | 60 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 19 kg |
| HĹBKA 2 | 69 cm |
| VÝŠKA 2 | 39 cm |
| ŠÍRKA 2 | 69 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 34 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 19 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.055 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nasto |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 60 - 69 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 60 - 69 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 34 - 39 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | orech burgundia / betón |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany, rozkladací |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | orech burgundia / betón |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |