NABBI MLT3 plastový konferenčný stolík tmavosivá
84.00 €
Do obchodu
Predstavujeme vám plastový konferenčný stolík MLT3 od značky NABBI. Tento moderný a praktický kúsok nábytku je ideálny pre každodenné použitie, či už v... Celý popis
Popis
Predstavujeme vám plastový konferenčný stolík MLT3 od značky NABBI. Tento moderný a praktický kúsok nábytku je ideálny pre každodenné použitie, či už v interiéri alebo exteriéri. S jeho tmavosivou farbou a hranatým tvarom prinesie do vášho priestoru štýlovú eleganciu.
Stolík má rozmery…
Parametre
| POČET BALÍKOV INTERNÝ | 1 ks |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 7.87 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ | 0.4595 m3 |
| VÝŠKA | 76.5 cm |
| HĹBKA | 77.5 cm |
| ŠÍRKA | 77.5 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | MLT3 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru aj exteriéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| UMIESTNENIE | na podlahu |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá |
| MATERIÁL | plast |