NABBI MLT3 plastový konferenčný stolík béžová
84.00 €
Do obchodu
Predstavujeme vám plastový konferenčný stolík MLT3 od značky NABBI. Tento moderný a praktický kúsok nábytku je ideálnym doplnkom do každého interiéru aj... Celý popis
Popis
Predstavujeme vám plastový konferenčný stolík MLT3 od značky NABBI. Tento moderný a praktický kúsok nábytku je ideálnym doplnkom do každého interiéru aj exteriéru. S jeho svetlou béžovou farbou prinesie do vášho priestoru sviežosť a eleganciu.
Stolík má rozmery 76,5 cm na výšku a 77,5…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ | 0.4595 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV INTERNÝ | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 7.87 kg |
| VÝŠKA | 76.5 cm |
| ŠÍRKA | 77.5 cm |
| HĹBKA | 77.5 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | MLT3 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru aj exteriéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| UMIESTNENIE | na podlahu |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová |
| MATERIÁL | plast |