NABBI MLT2 plastový konferenčný stolík zelená
52.00 €
Do obchodu
Predstavujeme vám plastový konferenčný stolík MLT2 od značky NABBI. Tento moderný a praktický stolík je ideálnym doplnkom do každého interiéru aj exteriéru,... Celý popis
Popis
Predstavujeme vám plastový konferenčný stolík MLT2 od značky NABBI. Tento moderný a praktický stolík je ideálnym doplnkom do každého interiéru aj exteriéru, čo ho robí skvelou voľbou pre celoročné využitie.
Stolík je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je jednoduchý na údržbu - stačí…
Parametre
| ŠÍRKA | 77 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ | 0.2567 m3 |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| POČET BALÍKOV INTERNÝ | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 4.67 kg |
| VÝŠKA | 56.5 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | MLT2 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | zelená |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru aj exteriéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| UMIESTNENIE | na podlahu |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | zelená |
| MATERIÁL | plast |