NABBI MLT1 plastový konferenčný stolík svetlosivá
29.00 €
Do obchodu
Predstavujeme vám plastový konferenčný stolík MLT1 - svetlosivá od značky NABBI. Tento moderný a praktický stolík je ideálnym doplnkom do vášho interiéru aj... Celý popis
Popis
Predstavujeme vám plastový konferenčný stolík MLT1 - svetlosivá od značky NABBI. Tento moderný a praktický stolík je ideálnym doplnkom do vášho interiéru aj exteriéru, ktorý sa hodí na celoročné využitie.
Stolík je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je jednoduchý na údržbu - stačí ho…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ | 0.0729 m3 |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 2.01 kg |
| POČET BALÍKOV INTERNÝ | 1 ks |
| VÝŠKA | 46.5 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| HĹBKA | 39.6 cm |
| ŠÍRKA | 39.6 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | MLT1 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru aj exteriéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| UMIESTNENIE | na podlahu |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá |
| MATERIÁL | plast |