NABBI Meri taburetka tmavoružová
259.00 €
Do obchodu
Niekedy stačí aj malý doplnok do obývačky, ktorý ju zútulní a dodá jej nový charakter. Takýmto doplnkom môže byť aj taburetka MERI. Jednoduchý a elegantný... Celý popis
Popis
Niekedy stačí aj malý doplnok do obývačky, ktorý ju zútulní a dodá jej nový charakter. Takýmto doplnkom môže byť aj taburetka MERI. Jednoduchý a elegantný dizajn tejto taburetky sa hodí či už do modernej alebo klasickej obývačky a nie len tam, svoje využitie nájde aj v spálni, študentskej izbe či…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 19 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 42 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 21 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.2202 m3 |
| HĹBKA | 68 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ŠÍRKA | 82 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Meri |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | tmavoružová |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Lukso 24 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavoružová |
| MATERIÁL | látka |