NABBI Marao rozkladacia pohovka sivá (Berlin 01) / čierna (Soft 11)
559.00 €
Do obchodu
Pohodlná pohovka s moderným dizajnom MARAO bola vyrobená so zámerom možnosti rozloženia a vďaka jej prevedeniu je vhodné ju umiestniť nie len do obývačky, ale... Celý popis
Popis
Pohodlná pohovka s moderným dizajnom MARAO bola vyrobená so zámerom možnosti rozloženia a vďaka jej prevedeniu je vhodné ju umiestniť nie len do obývačky, ale aj do študentskej izby alebo na chatu. Účinok mäkkosti, elasticity a pružnosti Vám poskytne prostredníctvom mäkkej vysoko kvalitnej peny,…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 88 kg |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 90 kg |
| HĹBKA | 95 cm |
| ŠÍRKA | 213 cm |
| VÝŠKA 2 | 90 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 1.324 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Marao |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 73 - 90 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 140 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 140 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá (Berlin 01) / čierna (Soft 11) |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Berlin 01 / Soft 11 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá (Berlin 01) / čierna (Soft 11) |
| MATERIÁL | látka / ekokoža |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |