NABBI Maia okrúhla taburetka tmavozelená
176.00 €
Do obchodu
Mať po ruke kvalitnú a pohodlnú taburetku v domácnosti sa vždy zíde. Tak prečo si nezaobstarať taburetku MAIA, ktorá Vám poslúži presne tak ako chcete? Jej... Celý popis
Popis
Mať po ruke kvalitnú a pohodlnú taburetku v domácnosti sa vždy zíde. Tak prečo si nezaobstarať taburetku MAIA, ktorá Vám poslúži presne tak ako chcete? Jej elegantný a moderný dizajn bude skrášľovať Váš interiér a poskytne praktické využitie taburetky, či už ako podnožku alebo pohodlné miesto na…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.224 m3 |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÝŠKA | 28 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 18 kg |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 20 kg |
| HĹBKA | 70 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Maia |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Monolith 37 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená |
| MATERIÁL | látka |