NABBI Lund konferenčný stolík dub sonoma
51.00 €
Do obchodu
Neodmysliteľnou súčasťou každého, či už moderného alebo klasického interiéru je konferenčný stolík. Oživením a skvelým doplnkom do Vašej obývačky bude... Celý popis
Popis
Neodmysliteľnou súčasťou každého, či už moderného alebo klasického interiéru je konferenčný stolík. Oživením a skvelým doplnkom do Vašej obývačky bude konferenčný stolík LUND. Priestranná horná doska Vám poskytne dostatok miesta na odloženie šálky kávy, pochutiny alebo dekorácie. Pod ňou sa…
Parametre
| ŠÍRKA | 68 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 14.94 kg |
| HĹBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 13.82 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.041 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lund |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |