NABBI Losta taburetka krémová
244.00 €
Do obchodu
Zaujímavé prevedenie taburetky LOSTA ihneď upúta Vašu pozornosť. Perfektne zapadne do Vašej domácnosti a úžasne poslúži ako doplnok na sedenie pre Vás a... Celý popis
Popis
Zaujímavé prevedenie taburetky LOSTA ihneď upúta Vašu pozornosť. Perfektne zapadne do Vašej domácnosti a úžasne poslúži ako doplnok na sedenie pre Vás a Vašich hostí alebo ako opierka pre Vaše nohy. Zaujme netradičným, no štýlovým prešívaním. Je veľmi mäkká a pohodlná a vďaka vlnitej pružine, peny…
Parametre
| HĹBKA | 64 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.2814 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ŠÍRKA | 102 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 32 kg |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 35 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Losta |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | krémová |
| FARBA (SLOVNE) | krémová |
| PREVEDENIE POŤAHU | krémová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Paros 02 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | krémová |
| MATERIÁL | látka |