NABBI Losta rozkladacia pohovka s úložným priestorom zlatá
909.00 €
Do obchodu
Neodmysliteľnou súčasťou každej obývačky je pohodlná pohovka. Rozkladacia pohovka s úložným priestorom LOSTA je perfektným doplnkom do Vášho domova, na ktorej... Celý popis
Popis
Neodmysliteľnou súčasťou každej obývačky je pohodlná pohovka. Rozkladacia pohovka s úložným priestorom LOSTA je perfektným doplnkom do Vášho domova, na ktorej si môžete vychutnať voľný čas strávený s rodinou, či pozeraním Vášho obľúbeného seriálu. Pohovka vyniká zaujímavým a štýlovým prešívaním na…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 104 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 247 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 1.3124 m3 |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 102 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| HĹBKA | 97 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Losta |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 125 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 197 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 125 x 197 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 210 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zlatá |
| FARBA (SLOVNE) | zlatá |
| PREVEDENIE POŤAHU | zlatá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Monolith 48 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozkladacia funkcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 100000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | zlatá |
| MATERIÁL | látka / drevo |