NABBI Losta 3+1+1 rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom ružová
1626.00 €
Do obchodu
Zaujímavé prevedenie rozkladacej sedacej súpravy s úložným priestorom LOSTA 3+1+1 ihneď upúta Vašu pozornosť. Súprava je tvorená rozkladacou pohovkou, kreslom... Celý popis
Popis
Zaujímavé prevedenie rozkladacej sedacej súpravy s úložným priestorom LOSTA 3+1+1 ihneď upúta Vašu pozornosť. Súprava je tvorená rozkladacou pohovkou, kreslom a taburetkou, vďaka čomu perfektne zapadne do Vašej domácnosti a úžasne poslúži ako doplnok na sedenie pre Vás a Vašich hostí. Zaujme…
Parametre
| VÝŠKA | 85 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 245 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 174 kg |
| HĹBKA | 97 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 167 kg |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 2.5349 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Losta 3+1+1 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 125 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 197 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 125 x 197 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | ružová |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Matt Velvet 63 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | áno |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 100000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SEDAČKY | 3+1+1 |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | ružová |
| MATERIÁL | látka / drevo |