NABBI Liza UP 140 čalúnená manželská posteľ s roštom vínová
887.00 €
Do obchodu
Zoznámte sa s modernou a elegantnou manželskou posteľou LIZA UP 140. S radosťou Vám bude spíjemnovať Vaše každodenné ranné vstávanie a večerné zaspávanie.... Celý popis
Popis
Zoznámte sa s modernou a elegantnou manželskou posteľou LIZA UP 140. S radosťou Vám bude spíjemnovať Vaše každodenné ranné vstávanie a večerné zaspávanie. Posteľ je odetá do kvalitnej a odolnej látky, ktorá je príjemná na dotyk a nechladí. Jej farebné prevedenie je vínová (Velvet Mat 68), no…
Parametre
| ŠÍRKA | 160 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 86 kg |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 84 kg |
| HĹBKA | 223 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| VÝŠKA | 93 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.605 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Liza UP 140 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 140 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 140 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | fialová |
| FARBA (SLOVNE) | vínová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet Mat 68 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / plast |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| NOŽIČKY | plastové |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | s kovovým roštom |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre dospelých |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | vínová |
| MATERIÁL | látka / plast |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |