NABBI Lines okrúhla taburetka tmavozelená
106.00 €
Do obchodu
Ktorý doplnok v domácnosti môže byť viac univerzálnejší, ako okrúhla taburetka LINES? Jej jednoduchý dizajn v sebe ukrýva funkčnosť, praktickosť a prirodzenú... Celý popis
Popis
Ktorý doplnok v domácnosti môže byť viac univerzálnejší, ako okrúhla taburetka LINES? Jej jednoduchý dizajn v sebe ukrýva funkčnosť, praktickosť a prirodzenú eleganciu. Drevená konštrukcia taburetky je pre maximálne pohodlie doplnená odolnou a kvalitnou HR penou. Minimalistický štýl krásne dopĺňa…
Parametre
| HĹBKA | 40 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 12 kg |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.0911 m3 |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 10 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lines |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Monolith 37 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená |
| MATERIÁL | látka |