NABBI Limia rozkladacia pohovka svetlosivá / čierna
617.00 €
Do obchodu
Moderná pohovka LIMIA si Vás získa svojim zaujímavým, dizajnovým prevedením a premení Vašu obývačku na miestnosť s nádychom elegancie a štýlu. Funkcia... Celý popis
Popis
Moderná pohovka LIMIA si Vás získa svojim zaujímavým, dizajnovým prevedením a premení Vašu obývačku na miestnosť s nádychom elegancie a štýlu. Funkcia rozloženia, priestranný úložný priestor, profilované podrúčky a veľké, opierkové vankúše dohromady vytvárajú pohodlný celok - dokonalú pohovku, na…
Parametre
| VÝŠKA | 73 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 200 cm |
| VÝŠKA 2 | 90 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 1.385 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 94.5 kg |
| HĹBKA | 97 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 93 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Limia |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 73 - 90 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 56 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 125 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 125 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Sawana 21 / Soft 11 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / ekokoža |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |