NABBI Leva okrúhla taburetka tmavozelená
165.00 €
Do obchodu
Okrúhla taburetka LEVA je ako stvorená pre zariadenie menších priestorov, no na sto percent poslúži kamkoľvek ju postavíte. Razom sa z nej stane multifunkčný... Celý popis
Popis
Okrúhla taburetka LEVA je ako stvorená pre zariadenie menších priestorov, no na sto percent poslúži kamkoľvek ju postavíte. Razom sa z nej stane multifunkčný praktický doplnok v podobe ďalšieho miesta na sedenie v obývačke, alebo ako podnožka pri oddychu na sedačke či kresle po namáhavom dni.…
Parametre
| HĹBKA | 73 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÝŠKA | 27 cm |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 20 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.224 m3 |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 18 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Leva |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Monolith 37 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená |
| MATERIÁL | látka |