NABBI Lazio 180 čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom čierna (Dora 96)
1136.00 €
Do obchodu
Užívajte si sladké sny a nechajte sa hýčkať mäkkou a pohodlnou manželskou posteľou LAZIO 180. Pevná stabilná konštrukcia postele je doplnená matracmi, pričom... Celý popis
Popis
Užívajte si sladké sny a nechajte sa hýčkať mäkkou a pohodlnou manželskou posteľou LAZIO 180. Pevná stabilná konštrukcia postele je doplnená matracmi, pričom spodný, pružinový matrac má výšku 20 cm a vrchnú vrstvu tvorí kvalitný penový matrac, ktorý sa prispôsobí Vášmu tvaru tela a tak poskytne…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 187 kg |
| ŠÍRKA | 185 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 2.31 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 190 kg |
| VÝŠKA | 118 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lazio 180 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 180 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 180 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna (Dora 96) |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Dora 96 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | topper v cene, úložný priestor |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| NOŽIČKY | kovové |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | bonellové pružiny, pena T25 a T21 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POSTEĽ BOXSPRING | áno |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre dospelých |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna (Dora 96) |
| MATERIÁL | látka / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |