NABBI Latino 3+1+1 rozkladacia sedacia súprava tmavohnedá
1339.00 €
Do obchodu
Sedacia súprava LATINO 3+1+1, ktorá pozostáva z pohovky a dvoch kresiel sa pýši dokonalým, premysleným dizajnom, prepracovaným prevedením, ozdobným, štýlovým... Celý popis
Popis
Sedacia súprava LATINO 3+1+1, ktorá pozostáva z pohovky a dvoch kresiel sa pýši dokonalým, premysleným dizajnom, prepracovaným prevedením, ozdobným, štýlovým prešívaním a luxusnou kombináciou dreva a ekokože. Ich nežné oblé krivky a farebné prevedenie, tmavohnedá (Soft 66), pôsobia neuveriteľne…
Parametre
| HĹBKA | 87 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 155 kg |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 153 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 4.29 m3 |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Latino 3+1+1 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 135 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 185 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 135 x 185 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavohnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Soft 66 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánovo-pružinové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | áno |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SEDAČKY | 3+1+1 |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | tmavohnedá |
| MATERIÁL | ekokoža |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |