NABBI Lante taburetka svetlosivá
276.00 €
Do obchodu
Jednoduchý štýl krásnej taburetky LANTE dokonale dopĺňa elegantné prešívanie sedacej časti. Premeňte srdce Vášho domova na priestor, ktorý v sebe ukrýva... Celý popis
Popis
Jednoduchý štýl krásnej taburetky LANTE dokonale dopĺňa elegantné prešívanie sedacej časti. Premeňte srdce Vášho domova na priestor, ktorý v sebe ukrýva nezameniteľný charakter, bude pôsobiť vkusne, symetricky a pokojne. Taburetka je postavená na čiernych, oceľových nohách vysokých 13 centimetrov,…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 19 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| HĹBKA | 70 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 19 kg |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.3544 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lante |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Sawana 21 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá |
| MATERIÁL | látka |