NABBI Kalava taburetka ružová
161.00 €
Do obchodu
Objavte praktickosť, funkčnosť a štýlovosť dokonalej taburetky KALAVA. Jej štvorcový dizajn sa hodí do klasickej aj modernej obývačky, v ktorej vynikne ako... Celý popis
Popis
Objavte praktickosť, funkčnosť a štýlovosť dokonalej taburetky KALAVA. Jej štvorcový dizajn sa hodí do klasickej aj modernej obývačky, v ktorej vynikne ako dekoratívny doplnok, no môžete ho využiť ako podnožku k sedačke či kreslu alebo ako praktický konferenčný stolík, na ktorý si odložíte horúcu…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 83 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 18 kg |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 20 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.3251 m3 |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HĹBKA | 83 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kalava |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | ružová |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Matt Velvet 63 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | ružová |
| MATERIÁL | látka |