NABBI Isolda rozkladacia pohovka sivá / čierna
428.00 €
Do obchodu
Elegantná pohovka ISOLDA bude štýlovým vybavením a elegantným doplnkom Vašej obývačky. Okrem vizuálneho dojmu Vás očarí aj svojou funkčnou stránkou. Pohovka... Celý popis
Popis
Elegantná pohovka ISOLDA bude štýlovým vybavením a elegantným doplnkom Vašej obývačky. Okrem vizuálneho dojmu Vás očarí aj svojou funkčnou stránkou. Pohovka je vybavená praktickou funkciou rozloženia, vďaka čomu získate plnohodnotné lôžko na každodenné prenocovanie s rozmerom (ŠxH): 140x183 cm.…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 1.253 m3 |
|---|---|
| HĹBKA | 83 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 74 kg |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 76 kg |
| VÝŠKA | 67 cm |
| VÝŠKA 2 | 89 cm |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Isolda |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 67 - 89 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 54 |
| HĹBKA SEDADLA 2 (CM) | 77 |
| HĹBKA SEDADLA OD - DO (CM) | 54 - 77 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 140 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 183 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 140 x 183 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Sawana 05 / Soft 11 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / ekokoža |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |