NABBI Isola 180 čalúnená manželská posteľ čierna (Soft 11)
774.00 €
Do obchodu
Ak hľadáte posteľ, na ktorej chcete po náročnom dni zrelaxovať a zároveň musí spĺnať Vaše predstavy o unikátnom dizajne, práve ste ju našli. Manželská postel... Celý popis
Popis
Ak hľadáte posteľ, na ktorej chcete po náročnom dni zrelaxovať a zároveň musí spĺnať Vaše predstavy o unikátnom dizajne, práve ste ju našli. Manželská postel typu boxspring ISOLA 180 splní bezpochýb všetky Vaše požiadavky. Je to práve spánok, ktorý je najprirodzenejším spôsobom ako zregenerovať…
Parametre
| VÝŠKA | 105 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 205 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 129 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| ŠÍRKA | 183 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 2.519 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 131 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Isola 180 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 180 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 180 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna (Soft 11) |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Soft 11 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | topper v cene |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | bonellové pružiny, pena T25 , T21 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POSTEĽ BOXSPRING | áno |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre dospelých |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna (Soft 11) |
| MATERIÁL | ekokoža |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |