NABBI Igins CT konferenčný stolík sosna Andersen
69.00 €
Do obchodu
Jednoduchý štýl a eleganciu konferenčného stolíka IGINS CT si ihneď zamilujete. Získa si Vás najmä súhrou farieb a ozdobným okrajom vrchnej dosky stola.... Celý popis
Popis
Jednoduchý štýl a eleganciu konferenčného stolíka IGINS CT si ihneď zamilujete. Získa si Vás najmä súhrou farieb a ozdobným okrajom vrchnej dosky stola. Farebné prevedenie sosna Andersen je krásne, elegantné, pôsobí čisto a upokojujúco a na nábytku vytvára krásny harmonický celok. Okrem…
Parametre
| ŠÍRKA | 120 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 51 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 23.6 kg |
| HĹBKA | 66 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 23.4 kg |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Igins CT |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | sosna Andersen |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sosna Andersen |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |