NABBI Grosio 165 čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom hnedá
927.00 €
Do obchodu
Manželská posteľ v modernom štýle GROSIO 165 sa pýši svojim nezameniteľným komfortom a jedinečným kúzlom. Elegantný a jednoduchý dizajn sa skvele hodí do... Celý popis
Popis
Manželská posteľ v modernom štýle GROSIO 165 sa pýši svojim nezameniteľným komfortom a jedinečným kúzlom. Elegantný a jednoduchý dizajn sa skvele hodí do štýlu každej spálne. Priestranná plocha na spanie s rozmerom (ŠxH): 165x210 cm je tvorená kvalitnými a odolnými matracmi z bonelových pružín,…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 151 kg |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| VÝŠKA | 124 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 2.135 m3 |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 148 kg |
| HĹBKA | 210 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Grosio 165 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 165 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 165 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Monolith 09 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | topper v cene, úložný priestor |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | bonellové pružiny |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POSTEĽ BOXSPRING | áno |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre dospelých |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |