NABBI Ginzo konferenčný stolík dub sonoma
144.00 €
Do obchodu
Zaujímavý dizajn kovovej konštrukcie konferenčného stolíka GINZO v industriálnom štýle, je maľovaný čiernou práškovou farbou, ktorá zaručuje výborné... Celý popis
Popis
Zaujímavý dizajn kovovej konštrukcie konferenčného stolíka GINZO v industriálnom štýle, je maľovaný čiernou práškovou farbou, ktorá zaručuje výborné mechanické a antikorózne parametre nábytku. Na výrobu vrchnej dosky bola použitá kvalitná, laminovaná drevotrieska v prevedení dub sonoma, v hrúbke 1…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 15 kg |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 15 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.06 m3 |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ginzo |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |