NABBI Ficalo konferenčný stolík biela matná
130.00 €
Do obchodu
Jednoduchý dizajnový, konferenčný stolík FICALO je zložený zo stabilnej kovovej konštrukcie, ktorá je maľovaná práškovou čiernou farbou. Tento špeciálny náter... Celý popis
Popis
Jednoduchý dizajnový, konferenčný stolík FICALO je zložený zo stabilnej kovovej konštrukcie, ktorá je maľovaná práškovou čiernou farbou. Tento špeciálny náter je odolný voči mechanickému poškodeniu a má vynikajúce antikorózne parametre. Vrchná doska stola je vyrobená z kvalitnej laminovanej…
Parametre
| HĹBKA | 60 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 14 kg |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 14 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.06 m3 |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ficalo |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela matná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela matná |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |