NABBI Ficalo konferenčný stolík betón
130.00 €
Do obchodu
Jednoduchý dizajnový, konferenčný stolík FICALO je zložený zo stabilnej kovovej konštrukcie, ktorá je maľovaná práškovou čiernou farbou. Tento špeciálny náter... Celý popis
Popis
Jednoduchý dizajnový, konferenčný stolík FICALO je zložený zo stabilnej kovovej konštrukcie, ktorá je maľovaná práškovou čiernou farbou. Tento špeciálny náter je odolný voči mechanickému poškodeniu a má vynikajúce antikorózne parametre. Vrchná doska stola je vyrobená z kvalitnej laminovanej…
Parametre
| VÝŠKA | 42 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 90 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 14 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.06 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 14 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ficalo |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | betón |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | betón |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |