NABBI Ella II rozkladacia pohovka s úložným priestorom hnedá / béžová
349.00 €
Do obchodu
Extravagantná a moderná pohovka ELLA II Vám poskytne dostatok miesta na relax a zároveň bude efektným vybavením Vašej obývačky. Zaujímavé prevedenie farieb,... Celý popis
Popis
Extravagantná a moderná pohovka ELLA II Vám poskytne dostatok miesta na relax a zároveň bude efektným vybavením Vašej obývačky. Zaujímavé prevedenie farieb, ich kombinácia a drevený detail na korpuse v prednej časti, dodávajú pohovke nádych nadčasovosti a unikátnosti. Mäkkú náruč a vysoký komfort…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 1.048 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 95 cm |
| HĹBKA | 92 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 61 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 63 kg |
| ŠÍRKA | 194 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ella II |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 58 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 125 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 194 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 125 x 194 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá / béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Alova 12 / Alova 07 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | klik-klak rozkladanie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá / béžová |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |