NABBI Dena rozkladacia pohovka s úložným priestorom tmavoružová
913.00 €
Do obchodu
Oddýchnite si. Posaďte sa na rozkladaciu pohovku s úložným priestorom DENA a prečítajte si zaujímavú knihu, doprajte si lahodnú kávu, zapnite si televíziu, či... Celý popis
Popis
Oddýchnite si. Posaďte sa na rozkladaciu pohovku s úložným priestorom DENA a prečítajte si zaujímavú knihu, doprajte si lahodnú kávu, zapnite si televíziu, či strávte čas s Vašou rodinou alebo návštevou. Táto pohovka Vám dopraje pohodlie, ktoré si želáte. Dizajnovo jednoduchým a tradičným štýlom sa…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 1.3707 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 100 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 98 kg |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Dena |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 215 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 58 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 145 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 215 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 145 x 215 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 240 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | tmavoružová |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvetmat 24 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / plast / kov / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozkladacia funkcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 100000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavoružová |
| MATERIÁL | látka / plast / kov / drevo |