NABBI Cosa rozkladacia pohovka s úložným priestorom čierna / sivá / svetlosivá / modrá
374.00 €
Do obchodu
Moderná pohovka COSA je ako stvorená pre menšie miestnosti, no svoje uplatnenie si nájde aj vo väčšom priestore. Dokonalé pohodlie a komfort zaručí mäkká,... Celý popis
Popis
Moderná pohovka COSA je ako stvorená pre menšie miestnosti, no svoje uplatnenie si nájde aj vo väčšom priestore. Dokonalé pohodlie a komfort zaručí mäkká, vysoko kvalitná pena použitá na jej výplň. Vďaka svojmu farebnému prevedeniu čierna (Soro 100) / sivá (Soro 93) / svetlosivá (Soro 83) / modrá …
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 45 kg |
| ŠÍRKA | 192 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 44 kg |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.92 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cosa |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 58 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 117 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 192 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 117 x 192 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / sivá / svetlosivá / modrá |
| PREVEDENIE POŤAHU | ďalšie farby |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Soro 100 / Soro 93 / Soro 83 / Soro 76 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| NOŽIČKY | kovové |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / sivá / svetlosivá / modrá |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |