NABBI Copparo rozkladacia pohovka s úložným priestorom čierna / biela / vzor
372.00 €
Do obchodu
Moderná pohovka COPPARO bude dokonalým vybavením Vašej obývačky a aj jej funkčným doplnkom. Je vybavená funkciou rozkladu a po jej rozložení získate plochu na... Celý popis
Popis
Moderná pohovka COPPARO bude dokonalým vybavením Vašej obývačky a aj jej funkčným doplnkom. Je vybavená funkciou rozkladu a po jej rozložení získate plochu na spanie s rozmerom (ŠxH): 140x195 cm. Lôžko môžete využívať na občasné prenocovanie návštev, ale je možné využívať ho aj denne. Priestranný…
Parametre
| VÝŠKA 2 | 83 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 93 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÝŠKA | 74 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 1.71 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 95 kg |
| HĹBKA | 86 cm |
| ŠÍRKA | 195 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Copparo |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 74 - 83 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 48 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 140 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 195 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 140 x 195 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / biela / vzor |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Sawana 14 / Soft 17 / Zigzak 60 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| NOŽIČKY | kovové |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / biela / vzor |
| MATERIÁL | látka / ekokoža |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |