NABBI Capena konferenčný stolík jaseň prírodný
43.00 €
Do obchodu
Jednoduchý a predsa tak praktický konferenčný stolík CAPENA sa stane verným pomocníkom na pohostenie návštevy. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 73x73x47 cm.... Celý popis
Popis
Jednoduchý a predsa tak praktický konferenčný stolík CAPENA sa stane verným pomocníkom na pohostenie návštevy. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 73x73x47 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná dyhovaná MDF (drevovláknitá doska) v kombinácii s prírodnou dyhou, nohy sú z masívu. Farebné…
Parametre
| HĹBKA | 73 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.04 m3 |
| VÝŠKA | 47 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Capena |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | jaseň |
| FARBA (SLOVNE) | jaseň prírodný |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / masívne drevo |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | jaseň prírodný |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / masívne drevo |
| DRUH MASÍVU | buk |