NABBI Branco 200 čalúnená manželská posteľ s roštom vínová
753.00 €
Do obchodu
Moderná, celočalúnená manželská posteľ BRANCO 200 je odetá do krásnej látky vo farbe vínová (Velvet Mat 68). Do postele si každý večer ľaháme a každé ráno... Celý popis
Popis
Moderná, celočalúnená manželská posteľ BRANCO 200 je odetá do krásnej látky vo farbe vínová (Velvet Mat 68). Do postele si každý večer ľaháme a každé ráno vstávame. Je súčasťou Vášho každodenného života, preto by mala byť nie len maximálne pohodlná, ale mala by lahodiť oku. Prešívanie čela postele…
Parametre
| HĹBKA | 223 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 220 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 106 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 108 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.733 m3 |
| VÝŠKA | 93 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Branco 200 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 200 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | fialová |
| FARBA (SLOVNE) | vínová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet Mat 68 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / plast |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| NOŽIČKY | plastové |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | s dreveným roštom |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre dospelých |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | vínová |
| MATERIÁL | látka / plast |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |