NABBI Bova CT konferenčný stolík woodcon
41.00 €
Do obchodu
Univerzálnosť a modernosť konferenčného stolíka BOVA CT určite oceníte. Rozmery konferenčného stolíka sú (ŠxHxV): 90x45x45,5 cm. Na jeho výrobu boli použité... Celý popis
Popis
Univerzálnosť a modernosť konferenčného stolíka BOVA CT určite oceníte. Rozmery konferenčného stolíka sú (ŠxHxV): 90x45x45,5 cm. Na jeho výrobu boli použité spoľahlivé materiály ako DTD či odolné kovové nohy, ktoré ľahko vydržia všetky potrebné zaťaženia. Hrúbka pevného korpusu drevotriesky má…
Parametre
| ŠÍRKA | 90 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.05 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 21.21 kg |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 45.5 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bova CT |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | woodcon |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | kovové nohy |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| NÁBYTKOVÝ SYSTÉM | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POLIČKA | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | woodcon |
| MATERIÁL | DTD |