NABBI Binero okrúhla taburetka tmavozelená
106.60 €
Do obchodu
Jednoduchý dizajn okrúhlej taburetky BINERO v sebe skrýva funkčnosť a praktickosť. V momente sa znej stane okrem taburetky aj praktická podnožka, či praktický... Celý popis
Popis
Jednoduchý dizajn okrúhlej taburetky BINERO v sebe skrýva funkčnosť a praktickosť. V momente sa znej stane okrem taburetky aj praktická podnožka, či praktický príručný stolík, na ktorý si položíte rozčítanú knihu, noviny, mobil alebo práve uvarený čaj či kávu. Tento minimalistický kúsok je odetý…
Parametre
| HĹBKA | 75 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.2688 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 20 kg |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 18 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Binero |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Monolith 37 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená |
| MATERIÁL | látka |