NABBI Binero okrúhla taburetka tmavomodrá
181.00 €
Do obchodu
Jednoduchý dizajn okrúhlej taburetky BINERO v sebe skrýva funkčnosť a praktickosť. V momente sa znej stane okrem taburetky aj praktická podnožka, či praktický... Celý popis
Popis
Jednoduchý dizajn okrúhlej taburetky BINERO v sebe skrýva funkčnosť a praktickosť. V momente sa znej stane okrem taburetky aj praktická podnožka, či praktický príručný stolík, na ktorý si položíte rozčítanú knihu, noviny, mobil alebo práve uvarený čaj či kávu. Tento minimalistický kúsok je odetý…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 18 kg |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÝŠKA | 42 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 20 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.2688 m3 |
| HĹBKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Binero |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavomodrá |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Monolith 77 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavomodrá |
| MATERIÁL | látka |