NABBI Baltino rozkladacia pohovka s úložným priestorom béžová
709.00 €
Do obchodu
Praktický a pohodlný nábytok, ktorý nezaberie veľa miesta a zároveň bude miestom pre oddych a relax, sa môže stať súčasťou aj Vašej domácnosti v podobe... Celý popis
Popis
Praktický a pohodlný nábytok, ktorý nezaberie veľa miesta a zároveň bude miestom pre oddych a relax, sa môže stať súčasťou aj Vašej domácnosti v podobe rozkladacej pohovky s úložným priestorom BALTINO. Elegancia a štýl sedačky je ešte viac podškrtnutá vysokými drevenými nožičkami čiernej farby,…
Parametre
| HĹBKA | 90 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 83 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 1.1606 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 105 kg |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 102 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Baltino |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 190 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 110 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 190 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 110 x 190 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Poco 07 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozkladacia funkcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 100000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová |
| MATERIÁL | látka / drevo |