NABBI Arco P rozkladacia pohovka béžová / hnedá
441.00 €
Do obchodu
Pohovka ARCO P bude skvelým doplnkom a efektným vybavením Vašej domácnosti, pričom svoje využitie si nájde v obývacej izbe, ale aj študentskej izbe alebo... Celý popis
Popis
Pohovka ARCO P bude skvelým doplnkom a efektným vybavením Vašej domácnosti, pričom svoje využitie si nájde v obývacej izbe, ale aj študentskej izbe alebo pracovni. Vďaka svojmu prevedeniu dokonale zapadne do každého klasického a moderného interiéru. Pohovku jednoduchým pohybom zmeníte na plochu na…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 1.584 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ŠÍRKA | 218 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 78 kg |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 80 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Arco P |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 77 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 44 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 150 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 180 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 150 x 180 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Alova 07 / Alova 67 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | áno |
| ORIENTÁCIA | pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / hnedá |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |