NABBI Ancona 160 čalúnená manželská posteľ čierna (Sawana 14)
835.00 €
Do obchodu
Doprajte si kvalitný a zdravý spánok s manželskou posteľou ANCONA 160, ktorý je štartom každého úspešného dňa. Keď sa dobre vyspíme, aj naše telo je... Celý popis
Popis
Doprajte si kvalitný a zdravý spánok s manželskou posteľou ANCONA 160, ktorý je štartom každého úspešného dňa. Keď sa dobre vyspíme, aj naše telo je odolnejšie a vyrovnanejšie po psychickej aj fyzickej stránke. Masívne zadné čelo postele a ozdobné, nadčasové prešívanie po bokoch matraca pôsobí…
Parametre
| VÝŠKA | 105 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 2.029 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 88 kg |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 86 kg |
| HĹBKA | 220 cm |
| ŠÍRKA | 164 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ancona 160 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 160 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 160 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna (Sawana 14) |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Sawana 14 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | topper v cene |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | bonellové pružiny |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre dospelých |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna (Sawana 14) |
| MATERIÁL | látka / drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |