NABBI Amika 160 čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom ružová (Omega 91)
1059.00 €
Do obchodu
Spánok ako na kráľovskej posteli Vám poskytne jedinečná manželská posteľ AMIKA 160, s nadčasovým dizajnom a moderným prevedením. Táto posteľ je vybavená... Celý popis
Popis
Spánok ako na kráľovskej posteli Vám poskytne jedinečná manželská posteľ AMIKA 160, s nadčasovým dizajnom a moderným prevedením. Táto posteľ je vybavená matracom vysokým 20 cm, ktorý je tvorený bonelovými pružinami a je odolný voči ťažkým bremenám. Vrchná vrstva pozostáva z topper matraca, ktorý sa…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 2.026 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 180 kg |
| VÝŠKA | 118 cm |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 177 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Amika 160 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 160 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 160 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | ružová (Omega 91) |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Omega 91 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | topper v cene, úložný priestor |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| NOŽIČKY | kovové |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | bonellové pružiny, pena T25, T21 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POSTEĽ BOXSPRING | áno |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre dospelých |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | ružová (Omega 91) |
| MATERIÁL | látka / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |