NABBI Almada rozkladacia pohovka s úložným priestorom hnedá
368.00 €
Do obchodu
Moderná pohovka ALMADA s funkciou rozkladu je vyrobená v štýlovom farebnom prevedení hnedá (Sawana 16) a skvele ju dokážete zladiť s Vašim interiérom.... Celý popis
Popis
Moderná pohovka ALMADA s funkciou rozkladu je vyrobená v štýlovom farebnom prevedení hnedá (Sawana 16) a skvele ju dokážete zladiť s Vašim interiérom. Rozložená plocha je vhodná na občasné spanie a má rozmer (ŠxH): 130x190 cm. K vysokému komfortu a pohodliu prispieva aj vysoko kvalitná pena použitá…
Parametre
| VÝŠKA 2 | 83 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 88 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 1.33 m3 |
| HĹBKA | 82 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 90 kg |
| ŠÍRKA | 190 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Almada |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 73 - 83 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 130 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 190 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 130 x 190 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Sawana 16 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |