NABBI Adria rozkladacia pohovka s úložným priestorom svetlosivá / sivá
466.00 €
Do obchodu
Jednoduchá a klasická pohovka ADRIA si Vás získa najmä svojím zaujímavým prevedením a kombináciou farieb svetlosivá (Sawana 21) / sivá (Soft 29). Pohovka je... Celý popis
Popis
Jednoduchá a klasická pohovka ADRIA si Vás získa najmä svojím zaujímavým prevedením a kombináciou farieb svetlosivá (Sawana 21) / sivá (Soft 29). Pohovka je celočalúnená kvalitnou, odolnou látkou v kombinácii s ekokožou a bola vyrobená so zámerom možnosti jej rozkladania. Rozložením získate…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 93 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HĹBKA | 92 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 95 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÝŠKA 2 | 83 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 1.71 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Adria |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 73 - 83 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 140 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 140 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Sawana 21 / Soft 29 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | bočné vrecko |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / sivá |
| MATERIÁL | látka / ekokoža |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |