Modulový taburet Dekorhome Viacfarebné
162.50 €
Do obchodu
Pridajte do svojho interiéru trochu exoticky s našim taburetom! Podnožka je polstrovaná na dotyk mäkkú textílií, takže vám poskytne to najväčšie pohodlie.... Celý popis
Popis
Pridajte do svojho interiéru trochu exoticky s našim taburetom!
Podnožka je polstrovaná na dotyk mäkkú textílií, takže vám poskytne to najväčšie pohodlie. Všestranný taburet možno tiež ľahko premeniť na väčšie vankúš na pohovku.
Dôležitá poznámka: Motívy patchwork sa môžu líšiť kus od kusu, a preto je každá sedačka jedinečná.
Farba:indigovo modrásivásivá pruhyviacfarebná patchworksvetlohnedá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 70 cmvýška: 36 cm
Hmotnosť:9,5 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Viacfarebné |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
| VÝŠKA | 36 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Viacfarebné |
| Hmotnosť | 9490.000g |