Modulové rozkladacie kreslo Dekorhome Svetlo hnedá
245.30 €
Do obchodu
Dodajte svojmu interiéru nový šarm v exotickom štýle s touto rohovou pohovkou! Táto všestranná pohovka má modulárny dizajn. Jej jednotlivé časti môžete ľahko... Celý popis
Popis
Dodajte svojmu interiéru nový šarm v exotickom štýle s touto rohovou pohovkou!
Táto všestranná pohovka má modulárny dizajn. Jej jednotlivé časti môžete ľahko kombinovať v rôznych konfiguráciách a premeniť ju na leňošku, kreslo alebo pufy - podľa toho, čomu práve dávate prednosť! Bavlnené textilné čalúnenie a silné polstrovanie je výnimočne mäkké a ľahko sa udržiava. Táto modulárna pohovka je tiež perfektný pre chvíle odpočinku na čerstvom vzduchu na verande.
Dôležitá poznámka: Motívy patchwork sa môžu líšiť kus od kusu, a preto je každá z našich rohových sedačiek jedinečná.
Farba:sivásivá pruhyviacfarebná patchworksvetlohnedámodrá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 69 cm
Hmotnosť:24,5 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Viacfarebné |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 24,5 kg |
| ROZKLADACIA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 70 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| VÝŠKA | 69 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo hnedá |
| Hmotnosť | 24640.000g |