Modulové rozkladacie kreslo Dekorhome Modrá
168.40 €
Do obchodu
Vneste do svojho interiéru trochu exotiky s našou štýlovou pohovkou! Podnožka je polstrovaná na dotyk mäkkú textílií, takže vám poskytne to najväčšie... Celý popis
Popis
Vneste do svojho interiéru trochu exotiky s našou štýlovou pohovkou!
Podnožka je polstrovaná na dotyk mäkkú textílií, takže vám poskytne to najväčšie pohodlie. Všestranný taburet tiež ľahko premeníte na pohovku, kreslo alebo pohodlné taburety - presne podľa vášho želania a potrieb!
Dôležitá poznámka: Motívy patchwork sa môžu líšiť kus od kusu, a preto je každá sedačka jedinečná.
Farba:indigovo modrásivá sivá pruhyviacfarebná patchworksvetlohnedá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 70 cmvýška: 76 cm
Hmotnosť:19,5 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Viacfarebné |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| ROZKLADACIA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 19,5 kg |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 19530.000g |