MEBLOCROSS Sven SVN-06 konferenčný stolík biela / biely lesk
92.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík SVN-06 zaujme nie len svojou jednoduchosťou, ale aj praktickosťou.Úložný priestor ukrytý za dvierkami z oboch strán poskytne dostatok... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík SVN-06 zaujme nie len svojou jednoduchosťou, ale aj praktickosťou.Úložný priestor ukrytý za dvierkami z oboch strán poskytne dostatok miesta na uloženie ovládača od TV alebo iných drobností. Vyrobený je vo farbe biela / biely lesk. Rozmery stolíka (ŠxHxV): 80x84x46 cm. Stolík je…
Parametre
| ŠÍRKA | 80 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 84 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.061 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 26 kg |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sven SVN-06 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | tiché zatváranie dvierok a zásuviek, ABS hrany |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | áno |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 dvierka |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / biely lesk |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |